header ads

Enca në poza me bikini nga pushimet luksoze

Enca Haxhia asnjëherë nuk ka hezituar të vë në plan të parë figurën e saj trupore përmes imazheve që i publikon në rrjetet sociale.

Këngëtarja është duke i shijuar pushimet luksoze, ndërsa me fansat e saj të shumtë në Instagram i ka ndarë disa fotografi dhe video nga çastet që po i kalon.
Dhe natyrisht që e ka ngacmuar imagjinatën e gjinisë së fortë përmes dukjes, me të cilën është shfaqur.
Ajo është shfaqur me rrobabanje dhe si gjithmonë, ka vënë në plan të parë ‘asetin’ më të përfolur të saj – gjoksin.
Këngëtarja numëron mbi 2.1 milionë ndjekës në Instagram, ndërsa imazhet kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime.