header ads

Victoria dhe David Beckham, në dasmën e Sergio Ramos

Fansat e Spice Girls shpresonin që ajo të bashkohej me pjesën tjetër të grupit gjatë performancës së tyre të fundit në stadiumin wembley të shtunën në mbrëmje.

Por Victoria Beckham i dha fund thashethemeve se ajo do të bashkohet me grupin e vajzave, pasi ajo dhe burri David ishin të ftuar në dasmën e futbollistit Sergio Ramos me Pilar Rubio në Sevilje të Spanjës.
 Victoria, 45, kishte veshur në dasmë një fustan shumë elegant dhe të sofistikuar të bardhë me motive spirancash detare blu dhe një palë këpucë ngjyrë ciklamin ndërsa David Becham mbante veshur një kostum tepër shik në ngjyrë blu.