header ads

Kejvina Kthella na ngrit temperaturat me paraqitjen nga Barcelona


Modelja Kejvina Kthella ka arritur që me bukurinë e saj të jetë
vazhdimisht në fokus i mediave rozë, shkruan Indeksonline.

Ajo u bë e famshme me paraqitjen e saj në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ku pothuajse çdo javë bënte ‘bum’ me veshjet e saj joshëse’.
Tash, Kejvina vazhdon punën e saj si modele, dhe asnjëher nuk zhgënjen fansat me paraqitjet e saj.

Së fundmi ajo është paraqitur nga qyteti i Barcelonës ku ka pozuar, me një veshje interesante. 
Vlen te theksohet qe modelja per momentin eshte njera nder personazhet me vizituara ne rrjetet sociale.